Jesteśmy Ficcaro

 

House of Snacks ApS jest niezależnym hurtownikiem zlokalizowanym w Porcie Kopenhaga- Malmo (CMP) Skagerrakvej 8, 2150 Nordhavn, Dania. Firma jest właścicielem marki Ficcaro, a także zajmuje się opracowywaniem produktów i ich dystrybucją. Właścicielem i przedstawicielem spółki jest jej dyrektor generalny René Ravnkilde Andrés. Produkty Ficcaro są dystrybuowane w UE, na Bliskim Wschodzie oraz w Rosji. Polityką firmy jest sprzedaż wyłącznie zdrowych przekąsek dla psów i kotów. Zostań naszym dystrybutorem w swoim regionie i członkiem naszego zespołu. Prześlij nam swoje zgłoszenie i zostań auyoryzowanym dystrybutorem Ficcaro

FICCARO INTERNATIONAL DISTRIBUTOR

House of Snacks ApS 

SKAGERRAKVEJ 8 2150 NORDHAVN

WWW.FICCARO.DK +45 40220310 POLAND@FICCARO.COM

Wyjaśnienie symboli na opakowaniach

PRZEKĄSKI FICCARO NIE ZAWIERAJĄ GLUTENU

Jako że psy i koty są mięsożerne, nie są biologicznie przystosowane do trawienia w pełni kukurydzy, pszenicy i jęczmienia. Dzieje się tak, ponieważ nie mają w ślinie enzymu amylazy, która pomaga rozkładać węglowodany skrobiowe. Dlatego z naszych receptur usunęliśmy wszelkie składniki zbożowe.

PRZEKĄSKI FICCARO NIE ZAWIERAJĄ SKROBI KUKURYDZIANEJ

Skrobia kukurydziana, czasem nazywana mąką kukurydzianą jest węglowodanem uzyskiwanym z przerobu bielma ziarna kukurydzy. Ficcaro nie wykorzystuje skrobi kukurydzianej, a w zamian stosuje skrobię z tapioki. Najbardziej oczywistą zaletą skrobi z tapioki jest fakt, że nie zawiera ona ani glutenu ani pszenicy. Jest to właściwa opcja dla psów i kotów z alergią na gluten.

PRZYSMAKI FICCARO NIE ZAWIERAJĄ ZBÓŻ

Gatunki zbóż takie jak kukurydza, pszenica i jęczmień wiąże się z występowaniem alergii u psów, a jej symptomy to m.in. problemy z żołądkiem oraz podrażniona, sucha skóra. Nawet jeśli twój kot czy pies nie ma alergii, to i tak produkty zbożowe nie mają żadnej wartości odżywczej, a mimo tego są zawarte w większości sprzedawanych przysmaków. Z naszych receptur usunęliśmy wszystkie rodzaje zbóż.

NASZE PRZYSMAKI NIE ZAWIERAJĄ SORBITOLU

Sorbitol jest alkoholem cukrowym używanym w wielu przysmakach jako słodzik zastępujący cukier. Jednak Sorbitol nie jest tak słodki, więc potrzeba go o wiele więcej, aby zastąpić cukier. Sorbitol jest sztucznym dodatkiem. W dużych ilościach może powodować poważne problemy z trawieniem. Dlatego usunęliśmy sorbitol z naszych receptur.

PRZYSMAKI FICCARO CERTYFIKOWANE NA ZGODNOŚĆ ZE STANDARDEM BRC

BRC to ochrona konsumenta, standard wykorzystywany przez ponad 26.000 certyfikowanych dostawców w ponad 130 krajach, przyznawany poprzez globalną sieć. Globalny Standard Bezpieczeństwa Żywności BRC gwarantuje jakość i bezpieczeństwo oraz zapewnia ochronę konsumentowi końcowemu.

PRZYSMAKI FICCARO Z GWARANCJĄ BEZPIECZEŃSTWA HACCP

HACCP można opisać jako prewencyjny system zarządzania jakością, który pomaga w zapewnieniu bezpieczeństwa żywnościowego wszystkich produktów, które docierają do konsumenta. Koncepcja HACCP została opracowana i wdrożona jako podstawa strategii firm spożywczych.

PRZYSMAKI FICCARO SĄ ZATWIERDZONE PRZEZ WETERYNARZY

Wszystkie przysmaki Ficcaro dla psów i kotów są zatwierdzone przez weterynarzy. Pamiętaj, że to co jedzą ludzie nie zawsze jest dobre dla kotów i psów, czasami może być nawet niebezpieczne dla naszych ulubieńców. Oferujemy najlepszą karmę uzupełniającą zatwierdzoną przez weterynarzy.

PRZYSMAKI FICCARO Z CERTYFIKATEM ISO22000

Standardy zarządzania bezpieczeństwem żywności ISO pomagają organizacjom identyfikować i kontrolować zagrożenia związane z bezpieczeństwem żywności. Ponieważ wiele dzisiejszych produktów żywnościowych przekracza granice narodowe, potrzebne są standardy międzynarodowe w celu zapewnienia bezpieczeństwa globalnego łańcucha dostaw żywności.

PRZYSMAKI FICCARO Z CERTYFIKATEM ISO9001

Rodzina ISO9000 odnosi się do różnych aspektów zarządzania jakością i zawiera niektóre z najbardziej znanych standardów ISO. Standardy te zapewniają wskazówki oraz narzędzia dla firm, które chcą mieć pewność, że ich produkty i usługi stale spełniają wymagania klientów.

PRZYSMAKI FICCARO TO ZDROWIE

Wysoka zawartość białka oraz składników funkcjonalnych zapobiega wielu problemom u psów i kotów. Pomaga to utrzymać wagę na stabilnym poziomie, zadbać o rozwój tkanki mięśniowej, regulować poziom cukru we krwi, zapobiegać infekcjom dróg moczowych oraz stymulować system odpornościowy.

PRZYSMAKI FICCARO ZAWSZE PAKOWANE NA ŚWIEŻO

Możemy zagwarantować, że przysmaki Ficcaro są zawsze pakowane na świeżo. Jesteśmy jednym z niewielu producentów, którzy pakują wyroby natychmiast po wyprodukowaniu.

PRZYSMAKI FICCARO BEZ GMO

Alergie są jednym z zagrożeń stosowania inżynierii genetycznej w żywności. Zarożenie to wzrasta jeśli naukowcy umieszczają geny powodujące alergię w pokarmach, w których się tego nie spodziewamy. W naszych recepturach nie ma składników GMO.

FICCARO DBA O DOBROSTAN ZWIERZĄT

Dobrostan zwierząt to pogląd, iż zwierzęta, szczególnie te znajdujące się pod opieką ludzi, nie powinny byc narażane na cierpienie, kiedy są przeznaczane na żywność. Przemysł spożywczy oraz producenci Ficcaro wypełniają obowiązujące wymogi w zakresie poprawy dobrostanu zwierząt w przetwórstwie.

FICCARO SPEŁNIA NORMY W ZAKRESIE ZUŻYCIA SUROWCÓW

Wszystkie nasze surowce spełniają normy regulujące ich zużycie. Dostawcy są zarejestrowani w lokalnym urzędzie celnym. Nasz dostawca stosuje rygorystyczną kontrolę jakości oraz bezpieczeństwa naszych surowców. Stosowane podejście obejmuje hodowlę ptaków, karmienie, inkubację, ubój, przetwórstwo oraz stosowanie pasz i leków weterynaryjnych. Produkty spełniają normy UE oraz amerykańskie – FDA i USDA

FICCARO UŻYWA PLASTIKOWYCH OPAKOWAŃ

Często myśli się, że rozwiązaniem problemu dużych ilości odpadów plastikowych lądujących w środowisku jest zminimalizowanie lub całkowity zakaz używania plastiku. Pragniemy wskazać, że problemem nie jest sam plastik, ale sposób w jaki my, konsumenci, pozbywamy się go po wykorzystaniu produktu.